Cytaty


"Potem zrozumiałem, że być siatkarzem w Polsce to jakby mieszkać na innej planecie"
Aleksandar Atanasijević dla Przegląd Sportowy


R.Czym kieruje się Pan w życiu, co jest dla Pana ważne?

Ważna jest dla mnie rodzina, zdrowie. Uważam, że w życiu trzeba być po prostu szczęśliwym i do tego dążyć. Staram się być pomocny i pozytywnie patrzeć na świat. Staram się przekładać swoją popularność na działania charytatywne i prospołeczne. Lubię dawać szczęście.

R. Co jest Pana największym, jeszcze niespełnionym marzeniem?
Aby mój syn w dorosłym życiu mógł być równie szczęśliwy jak ja.

Mariusz Wlazły dla roben.pl


Marcin Lepa: Michał jesteś Mistrzem Świata!
Michał Kubiak: Tak jestem Mistrzem Świata ! I z całą pewnością mogę przekazać to Brazylijczykom 


"Nie chodzi o to, żeby się kogoś bać, ale żeby być czujnym i skoncentrowanym, bo siatkówka bywa nieprzewidywalna" 
Daniel Pliński


"Czy chcemy wygrać co się da? Jak ślepy koń na wyścigach - nie widzę przeszkód"
Andrzej Wrona


"Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym" 
Zdzisław Ambroziak


"Jeśli zagrałeś w Polsce dłużej niż jeden sezon, a w moim przypadku są to dwa lata, to nie ma takie możliwości, byś nie pokochał tej atmosfery, która panuje w Plus Lidze, w waszym kraju. 
(...) w klubie, ale i na trybunach traktowano mnie cały czas niczym syna. Dlatego do dziś bardzo emocjonalnie reaguję na Polskę i polskich kibiców."
Aleksandar Atanasijević dla Przegląd Sportowy


"Siatkówka, oprócz rodziny, jest dla mnie najważniejsza. Zakochałem się w niej tak mocno, że bez niej nie potrafię już żyć."
Daniel Pliński


"Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować" 
Krzysztof Ignaczak"Taka jest ta moja siatkówka – ukochana, ale i wredna, każdy z każdym tu może wygrać."

Daniel Pliński


"Faktycznie poprosiłem Marcina, by na moją odpowiedzialność skoczył do środkowego. Czułem jakoś wewnętrznie, że tam pójdzie piłka. Mógł tego nie zrobić, bo to jego decyzja, i pójść tam, gdzie było ustalone na czasie. Słyszałem tę rozmowę, jednak byłem przekonany w 100 proc., że piłka będzie zagrana na środek. Wziąłem na siebie odpowiedzialność, ale szacunek dla Możdziego, że w tak stresującym momencie mi zaufał, bo przecież mogłem się mylić." "Nie wolno przestać marzyć. Zawsze trzeba dążyć do tego, żeby marzenia się spełniły" 
Krzysztof Ignaczak


"To, że jestem Mistrzem Świata nic nie zmienia, dalej jestem tym samym mądrym, zabawnym, niezwykle przystojnym facetem” 
Fabian Drzyzga


"Jesteśmy drużyną na dobre i na złe. Przegrywamy i wygrywamy razem
Mariusz Wlazły


"Przez ciężką pracę spełniajcie swoje"
Zbigniew Bartman


„Polscy kibice są najlepsi na świecie. Kocham ich za to, co dla nas robią i mam nadzieję, że z tym wsparciem zajdziemy daleko!” 
Bartosz Kurek


"Między innymi dzięki kibicom polska siatkówka została tak doceniona w świecie. Trzeba pamiętać, że nasi fani często byli tylko na jednym meczu, przyjechali kilkaset kilometrów, a naszym podziękowaniem za kibicowanie jest dla nich zrobienie sobie zdjęcia czy podpisanie kartki. Gramy przecież dla ludzi."
Mariusz Wlazły


"Każdy set to inny rozdział - to całe piękno siatkówki" 
Wojciech Drzyzga"Określ, czego najbardziej w życiu pragniesz. Wypisz środki, jakimi chcesz to osiągnąć. I nie pozwól, by cokolwiek odwiodło Cię od dążenia do celu."
Bartosz Kurek


Krzysztof Ignaczak: Będziemy ci dokuczać, żebyś nie spał 
Andrzej Wrona: Czyli dzień jak co dzień"W moim życiu wiara jest bardzo ważna. Życie opiera się na wierze, więc czym byłoby bez niej? Ważne jest, aby nosić Boga w sercu. We wszystkich momentach mojego życia - tych prostych i tych trudniejszych - Bóg był przy mnie. Zawsze staram się dziękować Mu za to, że prowadzi mnie przez życie. Nieraz bardzo krętą drogą, lecz na pewno ku prawdzie i oświeceniu. Jak się ma chęci i wiarę, to Bóg sam nas znajdzie"
Mariusz Wlazły


"Obecność Boga odczuwam na co dzień. Często nie jestem w stanie uczestniczyć we Mszach świętych, ale rozmawiam z Bogiem na modlitwie. Myślę, że prawdziwa wiara jest w sercu każdego dobrego człowieka. Zarówno wiara w Boga, jak i w dobro, miłość i nadzieję. Bez niej życie nie miałoby sensu. Trzeba podchodzić do życia pozytywnie!"
Michał WiniarskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz