O mnie

Cześć!

Nazywam się Asia/Joanna/Joasia (niepotrzebne skreślić). Urodziłam się w 1995 roku, by niecałe piętnaście lat później oddać swoje serce siatkówce. Z tej miłości powstał właśnie ten blog, który swoje urodziny obchodzi 19. czerwca. Decyzja o założeniu bloga zapadła spontanicznie, ale dotychczas była to jedna z moich najlepszych decyzji w życiu.

Siatkówka dostarcza mi wielu niezapomnianych emocji i wypełnia każdą wolną chwilę. Uwielbiam ją oglądać, fotografować i pisać o niej. Za pomocą tego bloga chciałabym się z Wami podzielić tą miłością i niezwykłą pasją.

Wiernie kibicuję naszej reprezentacji, która zawsze była, jest i będzie na pierwszym miejscu. Zauroczona jestem także siatkówką brazylijską i argentyńską. W sezonie klubowym moje serce przyjmuje żółto-czarne barwy i wspiera kluby z Bełchatowa i Gdańska.

Uwielbiam pisać i czytać słowo pisane. Jeśli jestem niewyspana (a w nocy nie było żadnego meczu) to znaczy, że książka tak mnie wciągnęła, że nie potrafiłam odłożyć jej nieprzeczytanej. Jak chyba każdy potrafię słuchać muzyki godzinami, ale nie zamykam się na gatunki. Jestem uzależniona od czekolady i lakierów do paznokci. Kiedyś trochę rysowałam, teraz przerzuciłam się na fotografię. Mam wiele pomysłów, ale często lenistwo bierze górę. Jednak dzielnie z nim walczę i spełniam swoje marzenia oraz szukam celu w życiu.

Myślę, że mieszczę się w granicach normalności, pomimo tego, że unikam %, zamiast pójścia na imprezę wybieram mecz, a na swoim koncie mam więcej przeczytanych książek niż obejrzanych filmów. Troszkę nadwrażliwa, często niepoprawna optymistka... Bywam zamknięta w sobie, ale siatkówka i ten blog są dla mnie oknem na innych ludzi.Możecie mnie znaleźć na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Mój blog także posiada swój fanpage na Facebooku. 
Małą namiastkę mnie znajdziecie także na:
Oficjalny Fan Club Bartosza Kurka
Volleyballworld-pl
Echo Siatkówki

Mam nadzieję, że spodoba Ci się u mnie. Proszę, rozgość się...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz