27.09.2016

Urodzinowe Q&A

Pisanie o sobie jest trudne i trochę dziwne. Oprócz faktów, których raczej nie da się podważyć (takich jak data urodzenia, miejsce zamieszkania itp), wszystko inne to opinie dość subiektywne. Inaczej ja patrzę na siebie, inaczej patrzą na mnie inni. Zastanawiałam się nad tematyką urodzinowego posta. Czy w ogóle pisać coś takiego, jeśli tak to w jaki sposób i co przekazać? Przemyślenia? Fakty?



Postawiłam na pytania od Was. Na szczęście większość pytań dotyczyła siatkówki, więc nie odbiegłam od tematyki bloga. :) 

Pytania od Oli (Volley Ola)

Na jakim kierunku studiów jesteś? 

Studiuję zarządzanie, specjalność marketing na Uniwersytecie Gdańskim. :)


Skąd pomysł na tworzenie bloga? 

Gdy zaczynałam swoją przygodę z siatkówką śledziłam pewnego bloga o naszej kochanej dyscyplinie. I właśnie ten blog oraz jego autorka zainspirowały mnie do założenia czegoś swojego. :) Pomyślałam, że fajnie byłoby móc wyrazić własne zdanie, zwłaszcza że w tamtym okresie moje poglądy na pewne tematy różniły się od opinii innych kibiców i ekspertów. Natomiast sama decyzja o założeniu bloga była dość spontaniczna. Pewnego wieczoru, pięć lat temu, po prostu kliknęłam "utwórz bloga", na szybko wymyśliłam adres, zaczęłam pisać... i tak sobie piszę do dnia dzisiejszego. :) 

Czy masz rodzeństwo? 

Mam młodsze rodzeństwo, siostrę Natalię (14 lat) i brata Kubę (16). 

Kiedy zaczęła się Twoja siatkarska przygoda? 

W siatkówce zakochałam się w 2010 roku, wcześniej też oglądałam pojedyncze mecze Biało-Czerwonych, ale nie przywiązywałam do nich większej wagi. Przełomowym rokiem był właśnie ten 2010. Najpierw śledziłam Ligę Światową, a później pamiętne Mistrzostwa Świata. Bardzo bolała mnie porażka na mundialu we Włoszech i późniejsze całe zamieszanie wokół naszej reprezentacji, ale chyba właśnie te wydarzenia na stałe związały mnie z siatkówką. 

Czy myślałaś kiedyś, aby siatkówka była Twoim zawodem i czy wiązałaś z nią swoją przyszłość?

I tak, i nie. Lubię pograć w siatkówkę, ale nie na tyle żeby się jej w całości poświęcić. I dlatego też nigdy nie chciałam być siatkarką. Ale nie raz się zastanawiałam (i zastanawiam do tej pory), czy nie związać się zawodowo z tym sportem w inny sposób (między innymi stąd taki wybór kierunku studiów). Z jednej strony byłoby fajnie, gdyby moja największa pasja stała się także moim zawodem. Z drugiej strony siatkówka jest trochę takim moim azylem i ucieczką od codzienności, i mógłby wystąpić mały konflikt interesów... Zobaczymy co przyniesie przyszłość. :) 

Pytanie od Izy

Kiedy mnie odwiedzisz?

Zacznę się nad tym zastanawiać gdy tylko Ty wreszcie odwiedzisz mnie. ;)


Anonim

Może w tym sezonie przekonasz się do 1 ligi? :P jest ciekawie, polecam!

Mooże... Nie wątpię, że jest ciekawie i dużo się dzieje, tylko nie wiem czy wystarczy mi czasu. Ale nie mówię nie. :D

Która hala oprócz Ergo podoba Ci się najbardziej?


Z tych, które miałam okazję zobaczyć na żywo, to poza Ergo Areną największe wrażenie zrobił na mnie katowicki Spodek. Przekonałam się, że nie bez powodu jest nazywany mekką polskiej siatkówki. 


Który siatkarz (oprócz wiadomo kogo) podoba Ci się pod względem wiadomo którym? XD

Jedno z najtrudniejszych pytań. :D Ciężko wybrać jednego, ale chyba pozostanę wierna panu Sebastianowi Sole. ♥ 

Pytania od Kasi

Z którym siatkarzem chciałabyś przeprowadzić wywiad? 

Z Mariuszem Wlazłym, chociaż nie chciałabym, aby to był zwykły pomeczowy wywiad. Bardziej szczera rozmowa. :) 

Gdybyś miała wprowadzić nowości do siatkówki to byłyby to...?

Siatkówka w aktualnej formie jak najbardziej mi odpowiada, ale brakuje mi jednej rzeczy - ujednolicenia. Żeby w każdym kraju i na każdej imprezie obowiązywała ta sama wideoweryfikacja. Aby zasady kwalifikacji czy systemu rozgrywek były wszędzie takie same. By nie było tych ciągłych zmian, chwilami wprowadzanych chyba na siłę... 


Dziękuję Wam za pytania! Jeśli chcielibyście jeszcze o coś zapytać, to możecie robić to w komentarzach pod tym wpisem. :)

Pozdrawiam! 

PS. Czy ktoś jeszcze używa ask`a? Tam też mnie znajdziecie! KLIK 

9 komentarzy:

 1. A jak ja nie, to Ty też nie i nikt nie? :O :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiedziałam jak odpowiesz na prawie wszystkie pytania pomimo ,że znamy się krótko ;) Jeżeli te zdjęcia robiła twoja siostra to jest świetnym fotografem a ty powinnaś częściej pozować bo bardzo ładnie wychodzich na nich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne foteczki! Taka siatkarska sesja to jest coś :D
  Q&A zawsze mi się podobały, fajnie się czyta tego typu posty, chociaż w tym wypadku nie znałabym odpowiedzi chyba tylko na pytanie Izy, hahahaha ;) #telepatia :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Kiedyś mogę Ci taką zrobić :D
   Za dobrze mnie znasz, hah ♥

   Usuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...