25.06.2011

Kolejna i ostatnia wygrana Polaków z Portoryko w LŚ

Krótkie podsumowanie dzisiejszego meczu.

Wygraliśmy! Spotkanie lepsze niż wczoraj, wygrana 3-0. (25-19; 25-22; 25-20)
Mecz fajny, dobry i najważniejsze, że wygrany. Popełniliśmy sporo błędów, popełnili je sędziowie (zresztą tak jak wczoraj) pomimo to nie straciliśmy seta. Czym nadrabialiśmy błędy?  Przede wszystkim zagrywką. To co zrobił Kurek w tym  polu to bajka. Także dobrze serwował Ruciak. Po drugie świetne obrony Igły, jakby tego było mało nasz libero zdobył punkt:) Należy także pochwalić ataki ze środka w wykonaniu Piotra Nowakowskiego, który został MVP spotkania. Trzeba przyznać, że w trakcie meczu były dobre zmiany zawodników: Bartmana zastąpił Jarosz, Kubiaka - Ruciaka, oraz w kluczowych momentach wprowadzenie Bąkiewicza. Co do Kuby Jarosza to zagrał bardzo dobre spotkanie, mam nadzieję, że to oznaki powrotu do formy.

SKŁADY
Polska: Nowakowski (10 pkt), Kurek (14), Bartman (3), Kubiak (4), Żygadło (2), Możdżonek (2), Ignaczak (libero, 1) oraz Jarosz (7), Woicki, Ruciak (6) i Bąkiewicz (1)
Portoryko:
Jose Rivera (8), Muñiz (7), Perez (1), Escalante (3), Soto (17), Sánchez (4), Berrios (libero) oraz Ortiz, Erazo (2) i Morale (1)

No i żeby nie było, że zapomniałam. Nasi siatkarze mają najlepszych kibiców na świecie;) Czasami narzekamy i pojawiają się słowa krytyki to jednak prawdziwi kibice zawsze będą ich wspierać (będziemy prawda?) gdziekolwiek będą grali.

O najlepszych zawodnikach napiszę wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...