26.06.2011

Statystyki po meczach z Portoryko

Cześć:) To czas na krótkie statystyki.

Najlepiej punktującym zawodnikiem jest Oivanen Mikko (199 pkt). Na drugi miejscu znajduje się Kurek (170 pkt), a zaraz po nim Starovic Sasa (164pkt).  Także wysoko, na 12 miejscu, znajduje się Zbyszek Bartman (142 pkt).
Najlepiej atakującym zawodnikiem obecnie jest Bell Cisnero Henry ze skutecznością 54.87%. Z Polski wysoko możemy znaleźć Kurka na 14 miejscu (46,62%) i Bartmana na 22(43,88%).
Jeśli chodzi o blok to najlepszy jest Todorov Teodor, a zaraz za nim Marcin Możdżonek. W pierwszej dziesiątce z Polski jest jeszcze Bartek Kurek.
Najlepiej serwującym zawodnikiem jest Stanley Clayton (21 asów) i Travica Dragan(17 asów), a za nimi, na trzeciej pozycji jest nasz Kurek (14 asów). Na 32 miejscu jest Możdżonek ( 6 asów), a na 45 Michał Ruciak (5 asów).
Najlepiej broni Krzysztof Ignaczak, ale zaraz za nim jest Santos Sérgio Dutra i Lambourne Richard. Jeśli chodzi o obronę to  grupa A jest najlepsza;). Wysoko jest też Łukasz Żygadło (13), Zibi(16), Kurek (19).
Rozgrywanie należy do Han Sun-Soo lecz na drugi miejscu jest Łukasz Żygadło, a za nim Petkovic Vlado. Z Polski znajdziemy także Pawła Woickiego na 24 pozycji oraz Igłe na 38.
Najlepsze przyjęcie należy do Endres Murilo. Ignaczak jest 13. Ale jeśli chodzi o libero to Krzysiu jest 1.:)

To narazie wszystko jeśli chodzi o statystyki, które podałam na dzień dzisiejszy. Dokładniejsze informacje można znaleźć na stronie FIVB.

Co jeszcze o siatkówce. Dziś nasi chłopcy pojawili się w Katowicach. Tam mają zaplanowane treningi przed spotkaniem z Brazylią. Bilety wszystkie sprzedane, ale czego innego można było się spodziewać po naszych kibicach;)
Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...