29.10.2011

Niespodzianki?

Cześć:) Co u was słychać? Ja mam trochę czasu, a dokładnie to do wtorku:) Może zmienię coś na blogu? hmm....

Mija drugi dzień, 6 kolejki PL. Do tej pory rozegrano trzy spotkania. Można by powiedzieć, że wyniki są niespodziewane, ale czy to byłaby prawda? Teraz krótkie podsumowanie:
Zawodnicy z Gdańska zdobyli swoje pierwsze punkty. Pokonali AZS Olsztyn 3-0. Wynik mógł wielu kibiców zaskoczyć, bo do tej pory zawodnicy z Gdańska nie grali najlepiej. Pamiętajmy tylko, że do tej pory Trefl grał z silnymi przeciwnikami i ciężko było im cokolwiek wygrać:)


Drugie spotkanie chyba jeszcze bardziej zaskakujące. Fart Kielce wygrywa 3-1 z Jastrzębskim Węglem. Ogólnie można powiedzieć, że był to mecz błędów. Mylili się i zawodnicy i sędziowie.
Ostatnie tego dnia spotkanie to mecz Skry Bełchatów z Delectą Bydgoszcz. Jedni za faworyty stawiali Skrę, bo to nasz aktualny mistrz, ale byli też tacy którzy w tej roli stawiali Delectę, która przegrała tylko jedno spotkanie i była na 2 miejscu w tabeli. Mieli rację Ci, którzy byli za Skrą. Bełchatowianie wygrali 3-0 z drużyną z Bydgoszczy.

Spotkania te potwierdzają to, że naprawdę mamy mocną ligę. To chyba cieszy, c`nie? :)

Dobrze nam także idzie w zagranicznych pucharach. ZAKSA, Skra i Resovia wygrywają z każdym kto im stanie na drodze. Miejmy nadzieję, że tak będzie aż do finału:)

Jeśli chodzi o reprezentację, to już za tydzień nasi kadrowicze mają zgrupowanie. Teraz już wiemy, że nie pojawi się tam Grzegorz Kosok, który ma kontuzję. Więc pozostaje nam 4 środkowych, których powołał trener. Są to Możdżonek, Nowakowski, Wiśniewski i Czarnowski. Moim zdaniem miejsce zapewnione ma Piotrek i Marcin. Kto do nich dołączy? Wielu kibiców chce, aby trener powołał jeszcze Plińskiego. Patrząc na jego obecną dyspozycję, to chyba mają rajcę. Daniel swoją dobrą grę potwierdził także dzisiaj zdobywając nagrodę MVP.
A wy co sądzicie na ten temat? Chcielibyście Daniela w kadrze?

Pozdrawiam.

1 komentarz:

  1. ja bym chciała Daniela w kadrze :). to wspaniały, doświadczony środkowy , na pewno by pomógł . Zapraszam do mnie , miłego weekendu i pozdrawiam Asiu :d.

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...