15.01.2012

Mamy lidera, Bełchatów mamy lidera!!! :D

Cześć! Miałam napisać jutro, ale nie wytrzymałam :D A dlaczego? Bo: SKRA POKONUJE ZAKSĘ I OBEJMUJE FOTEL LIDERA!!! Yeah, yeah!!! xD Wiem, coś ze mną nie tak, ale cieszę się jak małe dziecko ;)
To był świetny mecz. Bardzo wysoki poziom, strasznie dużo emocji i wygrana Skry. Czy może być coś lepszego? (pytanie retoryczne)
Pierwszy set to wygrana Kędzierzyna do 23. Po pierwszej przerwie technicznej, Zaksa odskoczyła na 2 pkt, i do końca już nie oddała prowadzenia. Kolejny set to już wygrana Skry, która pokonała Kędzierzynian do 22. Set 3 i 4 był grany na przewagi. W trzecim i czwartym secie ZAKSA miała już piłki setowe, ale ostatecznie wygrała Skra. Tym samym w całym meczu wygrała 3-1 i wyprzedziła ZAKSĘ w tabeli PL.


Jeszcze odnośnie meczu. Moim zdaniem, sędzia nie powinien rozdawać żółtych kartek w końcówce spotkania. Przy stanie 24-25 dla Skry, sędzia dał kartkę Jackowi Nawrockiemu, za to, że jeden z zawodników z kwadratu wyskoczył i coś zrobił (nie wiem co to dokładnie było). Pod koniec 4 seta, Samica niewłaściwie okazywał radość, ale tym razem sędzia nie zareagował, choć prosił o to kapitan Skry. Jedna zasada, albo wszystkim, albo nikomu, panie sędzio! ;)
MVP - Daniel Pliński
Dzisiaj chyba nie zasnę. Mimo, że mecz zakończył się godzinę temu nadal mam chaos w głowie i banana na twarzy ;D

Ale 11 kolejka to nie tylko mecz na szczycie ;)
W piątek Delecta pokonała Gdańsk 3-0, choć muszę przyznać, że Lotos dzielnie walczył i chciałabym, aby coś wygrał (nie ma to jak patriotyzm lokalny ;)) I po raz kolejny świetnie grał młody libero Trefla - Bartosz Kaczmarczyk.
Wczoraj Jastrzębski Węgiel pokonał AZS Politechnikę, ale dopiero 3-2. Mecz z podtekstami--> jak to mówili inni. Ja jednak zwróciłam uwagę na zachowanie kibiców AZS. Wygwizdywali Michała Kubiaka i rzucali w niego sztucznymi banknotami (co było widać w TV). Przepraszam bardzo, ale czy tak zachowują się kibice??? Nie! Tak zachowują się KIBOLE, i tyle w tym temacie.
W sobotę także grała Resovia, która pokonała Farta Kielce 3-0. Meczu nie oglądałam, dlatego nie będę się rozpisywać ;)

To na tyle. Idę coś porobić... Nie wiem...może poskaczę po łóżku...? Nie...lepiej chyba jednak będzie jak pójdę się umyć i pouczę się na sprawdziany (jutro mam 3, a nic się nie uczyłam dlatego, że odliczałam minuty do rozpoczęcia meczu przez cały weekend)

Pozdrawiam! :)

2 komentarze:

  1. Mecz AZSu był bardzo ciekawy. Jastrzębskiemu nie poszło tak gładko. Co do akcji z Kubiakiem... no cóż... do kiboli, a właściwie chuliganów trochę im jeszcze brakuje. Nie zachowali się jak należy... chyba zapomnieli o tym, jak wiele Michał zrobił dla tego zespołu... a szkoda. Może kiedyś im się przypomni i przeproszą Miśka.
    Trzym się! ;]

    OdpowiedzUsuń
  2. No Skra nie pozwoli już sobie wyrwać fotelu lidera:) co do meczu AZS-u z JW to lepiej to przemilczeć. Na razie cieszmy się, że Skra króluje:)

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...