31.12.2013

Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Witajcie!

Są to ostatnie godziny 2013 roku dlatego chciałabym Wam życzyć, aby nadchodzący rok był dużo lepszy od mijającego! Wielu sportowych emocji, spełnienia marzeń i szampańskiej zabawy sylwestrowej! 


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!! 

Fot. https://www.facebook.com/pge.skra.belchatow
Podsumowanie 2013. roku już pojawiło się na blogu i chyba czas najwyższy ten rok zamknąć. Nie był on taki, jaki sobie wymarzyłam, przede wszystkim jeśli chodzi o aspekty sportowe, choć i w życiu prywatnym kolorowo nie było. W naszej reprezentacji jak i w "mojej" Skrze doszło do wielu zawirowań i wielkich zmian. Życzę sobie oraz Wam, aby zmiany te przyniosły medale, najlepiej te ze złotego kruszcu :)

Jakie cele i marzenia do spełnienia w przyszłym roku? Chciałabym wreszcie obejrzeć mecz Brazylijczyków na żywo oraz odwiedzić Spodek. Oczywiście chciałabym aktywnie uczestniczyć w Mistrzostwach Świata, oraz wreszcie zawitać na Zlocie Kibiców Skry. Jeśli chodzi o bardziej prywatne sprawy, to chciałabym dobrze napisać matury (które już za kilka miesięcy...) i odkryć, co tak naprawdę chcę w życiu robić (oprócz kibicowania oczywiście :D).

Pozdrawiam serdecznie!

3 komentarze:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku. Pomyślności w 2014, dużo, dużo radości!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci jak najlepiej napisanej matury i spełnienia marzeń na Nowy 2014 Rok.
  Polska - Mistrzem Świata, PGE SKRA BEŁCHATÓW - Mistrzem Polski. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego Sylwka i wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :D

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...