20.08.2011

Jak obiecali tak też uczynili:)

Witajcie:)

Nasi siatkarze w drugim sparingowym spotkaniu pokonali Francję 3-1 (22:25, 25:21, 25:22,25:21 ).
Pierwszy set przegrany, ale nasi chłopcy pozbierali się i wygrali kolejne 3 sety.
Najwięcej punktów w zdobył Bartek Kurek, który szalał na ataku pomimo stawianych bloków.
Dobrze graliśmy blokiem, łącznie zdobyliśmy na tej pozycji 10 pkt, a przeciwnik 6pkt.
Nie ma wielkiej różnicy w błędach własnych- my popełniliśmy ich 27, a Francja 28.

Składy zespołów:
Polska: Żygadło(1), Gruszka(8), Nowakowski(2), Kosok(10), Kurek(20), Ruciak(7), Ignaczak (libero) oraz Mika, Możdżonek(6), Kubiak, Jarosz(9)
Francja: Trefle(9), Vadeleux(3), Marechal(12), Rouzier(15), Pujol(4), Tuia(4), Exiga (libero) oraz Touniutti, Moreau(2), Samica(2), N’Gapeth(6), Hardy-Desources(4)

Na tym kończą się nasze pierwsze spotkania sparingowe. Już za tydzień Memoriał Wagnera. Tam czeka nas kolejna próba.

Hmmm, to chyba wszystko:)  Pozdrawiam.