05.08.2011

W oczekiwaniu na mecz...

Witajcie. No to teraz kilka nowości z siatkarskiego świata:)

Nasi siatkarze wystąpili w Dzień Dobry TVN Wakacje. Można było posłuchać wypowiedzi Kurka, Gruszki, Ignaczaka, Zbyszka i Łukasza i trenera, oraz popatrzeć na uśmiechnięte (trochę zmęczone) twarze wszystkich siatkarzy, którzy przygotowują się do ME.

Także trenerzy wraz z Patrykiem Czarnowskim odwiedzili chore dzieci z oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka. Na miejscu odpowiadali na pytania dzieci, rozdawali autografy i upominki. Trenerzy dodatkowo podzielili się swoimi wrażeniami z pobytu w Polsce i przeszli test językowy :)

Mimo, że miałam pisać tylko o siatkówce halowej teraz zrobię wyjątek. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel zdobyli srebrny medal na turnieju w Starych Jabłonkach. Gratulacje!

Coraz częściej czytamy, że drużyny Plus Ligi zaczęły przygotowania przed sezonem. Są to m.in. AZS Politechnika Warszawska, Asseco Resovia, Lotos Trefl, ZAKSA, Delecta Bydgoszcz.

Jeśli chodzi o Plus Ligę to jest afera w sprawie Michała Kubiaka. Kłócą się o niego AZS Politechnika i Jastrzębski Węgiel. Sam zawodnik mówi, że będzie grał w Jastrzębiu, lecz jego menadżer jest innego zdania. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...