19.08.2011

Pierwszy mecz sparingowy...

Witam. Dawno nie pisałam, ale miałam problemy z blogiem;(

No to teraz kilka newsów:)

Trener Andrea Anastasi "okroił" skład na ME. Z 19 zawodników zostało 16. Odpadł Michał Bąkiewicz, Paweł Woicki i Patryk Czarnowski. Jeszcze dwóch zawodników będzie musiało zostać w domu. Kto to będzie jeszcze nie wiadomo. Możliwe, że zostanie Zbyszek Bartman, który złapał kontuzję w trakcie F8 LŚ. Drugim zawodnikiem może być ktoś z 5 przyjmujących lub 4 środkowych. Jeśli będą jakieś nowe informacje to na pewno się dowiecie:)

Wczoraj Polacy przegrali z reprezentacją Francji 0-3 (21:25, 25:27, 21:25).
Jednak wybaczamy to naszym chłopcom:)  Grali oni swój pierwszy mecz od LŚ(co było ponad miesiąc temu), a Francja rozegrała już 4 spotkania.
Na parkiecie można było zobaczyć Mateusza Mikę, który zastąpił Michała Kubiaka na początku pierwszego seta i grał przez dwa sety.
Nasi siatkarze popełnili sporo błędów ale obiecali poprawę. Pozostaje nam tylko czekać na dzisiejszy rewanż. Transmisja na Polsacie Sport od 20:00.

A to podział punktów:

Polska: Żygadło(1), Jarosz(4), Nowakowski(3), Możdżonek(6), Kurek(8), Kubiak, Ignaczak (libero) oraz Mika(5), Gruszka(5), Ruciak, Kosok(1)
Francja: Hardy-Dessources(1), Rouzier(16), Vadeleux(4), N’Gapeth(8), Pujol(5), Tuia(8), Grebennikov (libero) oraz Samica, Moreau(1), Toniutti, Marechal(4), Trefle(2)

W tym tygodniu treningi (jako ostatnia) wznowiła Skra. Skoro już wszystkie kluby trenują, to znak, że powoli kończą się wakacje:( i rozpoczyna się sezon ligowy.


PS. Dodałam nową zakładkę, w której będą znajdować się daty z oczekiwanymi spotkaniami naszych siatkarzy oraz transmisje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...