02.03.2015

Siatkarski poniedziałek na wesoło #1

Dzwoni budzik. Przestawiasz go raz, drugi.. Jeszcze 5 minut, obiecujesz. Po 30 minutach niechętnie wychodzisz z cieplutkiego łóżka. Spóźniony, niewyspany i zdenerwowany. Piękny początek dnia i całego tygodnia, myślisz. Poniedziałku - nie lubię Cię! 

Zły humor utrzymuje się do pierwszej kawy/rozmowy z kolegą/kostki czekolady. Czasem nawet to nie pomaga i przez cały dzień patrzysz na wszystkich spode łba.

Kibicu siatkówki, nie musi tak być! Środowisko siatkarskie znane jest z poczucia humoru, zabawnych sytuacji i szeroko pojętej życzliwości. Zaczynając od samych siatkarzy, poprzez komentatorów i ekspertów, po nas - kibiców. Razem tworzymy siatkarską rodzinę, razem też możemy miło rozpocząć poniedziałek i nowy tydzień. Zapraszam!


#SucharTime#StolikKomentatorski


"To jest błąd w kategorii wielbłąd"
Wojciech Drzyzga


Jerzy Mielewski: No i po co tu się kłócić?
Ireneusz Mazur: No żeby mieć rację!


"Mówi do piłki... Nie wiem, co jej powiedział, ale wyszła w aut"
Piotr Dębowski#TwitteroweRozmowy #Złotouści 

Redaktor: Czy te dwie porażki pogorszyły jakoś morale zespołu? 
Michał Winiarski: (...) morali... morałów... to... ja już sam nie wiem jak to się mówi!


Michał Kubiak: Brazylia druga, ciekawe kto pierwszy, kurde... 
Marcin Możdżonek: Może Rosja?


Łukasz Żygadło: Jak się czujesz?
Krzysztof Ignaczak: Jak król Maciuś I.


#UwagiVolleyFamily


MIŁEGO DNIA! :)

PS. Planuję dodawać post z tego cyklu w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Po pierwszym miesiącu zobaczę jaki będzie odzew, czy pomysł się przyjmie, czy wręcz przeciwnie. Może w kolejnych miesiącach zdecyduję się na pisanie co tydzień, a może raz w miesiącu. Wszystko zależy od Was. Co o tym myślicie? Kontynuować? :) 

Do waszej dyspozycji jest mój mail - siatkara9519@gmail.com, na którego możecie mi wysyłać wasze propozycje, do podanych wyżej kategorii. Ale nie tylko! Może wyłapiecie jakieś złote myśli naszych komentatorów, podczas najbliższych meczów? A może macie jakieś zabawne sytuacje z siatkówką w roli głównej? Jeśli chcecie się tym wszystkim podzielić z innymi to serdecznie zapraszam :)

3 komentarze:

 1. hahahahah, PADŁAM! :D
  bardzo genialny pomysł, chyba nikt nie lubi poniedziałku, a tu taka miła odmiana!
  kontynuuj, coś czuję, że znowu wygrasz internety :)

  #youMadeMyDay

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie na szczęście ten piekielny poniedzialek juz sie konczy. I dzieki tobie na wesoło :D swietny pomyśl! Bede tu zaglądać żeby poprawiać sobie humor w ten piekielny dzien! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kontynuować! Pomysł jest świetny i choć czytam ten post dopiero w czwartek a nie w poniedziałek, od razu na mojej twarzy pojawił się uśmiech :). Uwielbiam żarty Kubiego :).

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...