27.04.2016

Brązowa Skra w Ergo Arenie - zdjęcia z dekoracji

"I'm not afraid 
To take a stand
Everybody
Come take my hand 
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just letting you know that you're not alone
Holler if you feel like you've been down the same road"
Eminem - Not Afraid

Z dedykacją dla Snajper :*„Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.” Napoleon Hill


Kolejny sezon ligowy przeszedł do historii. Tak się złożyło, że zakończyłam go mając na parkiecie dwie "moje drużyny". Ten mecz był taki... trudny. Cały sezon był taki. Cholernie trudny. Ciężki. Wymagający. Wyniszczający. Ale też piękny. Zaskakujący. Emocjonujący. Pasjonujący. Pouczający.Założona koszulka Skry, szalik LOTOSu Trefl na kolanach, aparat w ręce, Ergo Arena i moje dwa zespoły. Kolejny raz. Wszystko było na swoim miejscu. Czułam, że jestem dokładnie tam, gdzie być powinnam. Sceneria idealna, ale jednak coś było nie tak. W głębi serca czułam potworny ciężar i smutek. Ta chwila się więcej nie powtórzy. W takim składzie już się nie spotkamy. Znowu coś dobiegło końca. 

Brzmię patetycznie? Pewnie tak. Trudno.

W tym miejscu chciałabym podziękować i pogratulować PGE Skrze Bełchatów i LOTOSOWI TREFL Gdańsk. 

Może nie tak wymarzyliście sobie zakończenie sezonu. Pewnie nie było lekko, były ciężkie momenty i chwile zwątpienia. Ale ja chcę pamiętać tylko to, co dobre. Świetny mecz o Superpuchar, kapitalny turniej o Puchar Polski i dobre występy w Lidze Mistrzów oraz Plus Lidze. Każdą obronioną piłkę, skończoną kontrę i punktową zagrywkę. Ogromne emocje, walkę i dumne prezentowanie klubowych barw. Dzięki Wam wiem, że siatkówka to był doskonały wybór! 

DZIĘKUJĘ ZA TEN SEZON! 

I DO ZOBACZENIA WKRÓTCE...


Dzisiaj tylko kilka zdjęć z dekoracji. Jutro bądź w piątek pojawi się relacja z wtorkowego meczu i pozostałe zdjęcia. Serdecznie zapraszam! 

PS. Wiem, że zdjęcia z dekoracji zawaliłam po całości. Ręce mi się trzęsły, nie wiedziałam na czym się skupić, myślami byłam daleko, daleeeeeko. Emocje rządzą się swoimi prawami, i to w każdej dziedzinie naszego życia... <Dobra, już się nie tłumaczę>

4 komentarze:

 1. LOTOS dostał puchara za 4 miejsce? :P (pewnie było wszystko w tv, ale tv mnie nie kocha, jak wiesz :<)
  Co ten Marco taki w innym świecie? Może też smuta, że nie ma z Tobą zdjęcia? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostali mniejszą wersję pucharu za brązowy medal :)
   Możliwe... :(

   Usuń
 2. Ciężki sezon, który to już raz? Ale głowa do góry, po burzy wychodzi słońce, nie raz się o tym przekonałyśmy! Piękne zdjęcie, dziękuję! :*

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...