22.04.2016

Zdjęcia, bez siatkówki

“Na wiosnę, jak co roku, miliony amatorów fotografii wychodzą z domu by powtarzać wciąż te same, nudne ujęcia […] Zapytani, po co to robią, zwykle nie potrafią wskazać powodu.”
Andreas Feininger


Zdecydowanie jestem osobą ciepłolubną, która budzi się do życia gdy tylko ujrzy błękitne niebo i trochę słońca. Gdy nadeszła wiosenna aura i zdałam sobie sprawę, że Plus Liga, a co za tym idzie mój udział w meczach siatkówki, dobiega końca postanowiłam częściej zabierać aparat na spacery. 

Nadal mam sporo problemów z dostosowaniem odpowiednich parametrów do aktualnych warunków pogodowych. Każde zdjęcie robione jest metodą prób i błędów, ale chyba tak najprościej jest się wszystkiego nauczyć? Zwykle nie mam problemu z przyswajaniem wiedzy teoretycznej, ale fotograficznych sztuczek z książek nie potrafię przyswoić. Po prostu NIE. Dlatego gdy tylko mam okazję i czas wolny to zabieram mojego Nikusia na świeże powietrze. 

Spacer po Sopocie - 17.04.2016


Mój dom rodzinny, sesja z siostrą - 25.03.2016

Szczecinek, Wielkanoc - 27.03.2016 Nadal nie mam pomysłu czym zastąpić Plus Ligę. W przyszłym tygodniu pożegnam się z Ergo Areną na kilka miesięcy... Z jednej strony na nadmiar wolnego czasu narzekać nie powinnam. Do skończenia mam kilka projektów na uczelnię, a potem zaczną się zaliczenia i egzaminy. Ale przecież podobnie było kilkanaście tygodni wstecz, podczas sesji zimowej. Plus Liga i siatkówka odegrały wówczas zbawienną rolę w moim życiu. Były odskocznią od uczelnianej codzienności, stresu i nauki. Jasne, kibicować będę reprezentacji przed TV, gdy ta będzie walczyć o olimpijską przepustkę. Wiadomo, mogę pojechać do Krakowa/Łodzi, by wspierać na żywo Biało-Czerwonych. Pewnie, mogę porobić zdjęcia na mieście.


Komu przypadnie korona Mistrza Polski w tym sezonie? ZAKSA Kędzierzyn-Koźle czy Asseco Resovia?Sopot, molo - 04.04.2016

"Twoje pierwsze dziesięć tysięcy zdjęć będzie najgorsze." Henri Cartier-BressonZdecydowanie muszę popracować nad zdjęciami nocą. Nie wiem, czy bardziej wkurzałam się podczas ich robienia czy podczas obróbki... ;) 
We wtorek wybieram się na mecz LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów. Oczywiście plan zakłada, że towarzyszyć będzie mi aparat. Jakieś zamówienia na zdjęcia? Śmiało piszcie, chętnie rozdam kilka dedykacji (ostatnich w tym sezonie!).

Miłego weekendu!

5 komentarzy:

 1. Super zdjęcia, kilka chętnie ukradłabym sobie na tapetę, np. muszelki widziałabym na swoim telefonie ;) Odnośnie wtorkowego meczu to chętnie zobaczyłabym zdjęcia Michała Winiarskiego bo stęskniłam się już za nim w stroju meczowym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Zdjęciami można się 'częstować' :D
   Przyjmuję zamówienie, postaram się upolować Michała ;)

   Usuń
 2. Ten ptak na drugim foto to niezły model :v
  Zrób następnym razem rozmyte fale, najlepiej o wschodzie słońca. :D Mega mi się to podoba :P
  Co to za korona, gdzie to jest? xD
  No i chyba nie muszę pisać, że zdjęcia superowe, bo to wiadomka. ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O wschodzie słońca może być ciężko, wiesz o której musiałabym wstać?! :D
   Korona jest przy jednym kościele w Szczecinku ;)
   Dzięki :p

   Usuń
  2. Koło 4? ;p To chyba lepiej się wcale nie kłaść xD ale... czego się nie robi dla dobrego zdjęcia :P

   Usuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...