30.06.2013

Pierwsza wygrana! Meczowo mi... ^^

Witajcie :) Za godzinkę wyruszam z domu na mecz Polska - Argentyna. Wrócę pewnie bardzo późno, na jakąś relację i zdjęcia możecie liczyć w ciągu najbliższych kilku dni (to zależy, jak długo będę odsypiać i ile będę miała zdjęć do ogarnięcia ;))

Jednak zanim wyruszę podbijać Ergo Arenę, stwierdziłam, że muszę się z Wami podzielić krótką refleksją na temat piątkowego meczu! Pierwszego wygranego meczu w tym sezonie Ligi Światowej!

Mecz nie rozpoczął się za dobrze, gra nie była rewelacyjna, ale... Trener przeprowadził kilka zmian i coś zaskoczyło. Przede wszystkim tego dnia Bartek Kurek rozegrał bardzo dobre spotkanie. Nie tylko kończył trudne, sytuacyjne piłki, ale przede wszystkim odwalił kawał dobrej roboty na zagrywce! W ataku pomógł mu Kuba Jarosz, który zmienił Zbyszka Bartmana. I był to strzał w dziesiątkę! Pierwsze wejście nie było dobra, ale z minuty na minutę Jakub spisywał się coraz lepiej.

Dobra gra Bartka, zmiany przeprowadzone przez trenera i mamy zwycięstwo! Byłam w szoku jak zauważyłam Fabiana Drzyzgę na parkiecie. Nie grał on długo, ale może to, że Łukasz chwilę odetchnął, popatrzał z boku na grę naszą i przeciwnika, pozwoliło mu później lepiej grać? Czy właśnie nie o to chodzi w sportach drużynowych? Żeby pomagać sobie nawzajem, uzupełniać się?

Mimo, że Argentyńczycy urwali nam ten jeden punkt, ja jestem zadowolona. Może to zwycięstwo, pokaże chłopakom, że nadal potrafią wygrywać. Może się przełamią i teraz będzie już tylko lepiej? Oby tak właśnie było! Mam nadzieję, że dziś dane będzie mi cieszyć się ze zwycięstwa, razem z naszą reprezentacją. (I mam nadzieję, że mecz nie będzie trwał za długo, muszę jakoś wrócić do domu ;p )

Miłej niedzieli.
Pozdrawiam :)

3 komentarze:

 1. To zwycięstwo na pewno podbudowało chłopaków i wierzę w to, że dzisiaj będzie dobrze. Piotrek Nowakowski mógłby się w końcu rozegrać bo mi go trochę brakuje w tych akcjach :D

  Życzę wspaniałego meczu i przynieś im szczęście ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I druga wygrana! Czekam na foto relację :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejna wygrana!!!!! Oby tak dalej ;-)http://volleyballinoureyes.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...