20.08.2014

"A po nocy przychodzi dzień"... - zdjęcia

Witajcie.
Na początku miałam zamiar napisać kilka słów po memoriale, podzielić się wrażeniami czy pokusić się o jakieś małe podsumowanie, ale... odpuściłam sobie. Czy ma to teraz jakieś znaczenie? Najważniejsza impreza przed nami. Za tydzień o tej porze pewnie będę się szykować do wyjazdu do Warszawy, wczoraj nawet byłam kupić bilety na pociąg...Chwilami mam już dość tych Mistrzostw Świata, mimo że one się jeszcze nie zaczęły. Jeszcze nikt nigdy mi tak nie "obrzydził" siatkówki, jak stało się to w ostatnim miesiącu. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale już wolę kłótnie na linii Sovia - Skra, niż tą całą atmosferę jaka panuje teraz wokół reprezentacji. Mam wrażenie, że kiedyś było inaczej. Choć sama nie pamiętam za dużo faktów sprzed ery Anastasiego, to jednak czuję się bardziej związana z "tamtymi czasami" niż z obecnymi. Mam ważenie, że brakuje teraz niektórym pokory i wzajemnego szacunku, a media prześcigają się w podawaniu "ekstra newsów". Gdzie w tym wszystkim radosna atmosfera i dreszczyk emocji przed zbliżającym się świętem?
Po cichu liczę, że w czasie MŚ wszystko się uspokoi, że będzie 'milej i przyjemniej', ale to chyba tylko moje małe marzenia. Nie zdziwię się jak afera będzie goniła aferę, ludzie będzie kłócić się, że "powinien grać X a nie Y". A po MŚ? Albo wszyscy będą zadowoleni (ha ha ha, zapomniałam, że to w Polsce niemożliwe), albo dalej będzie panował jeden wielki chaos. Oby tylko nie było dramatu, tak jak to było 4 lata temu (oj, to doskonale pamiętam, niestety...). 
Wypadałoby już teraz skupić się tylko i wyłącznie na kibicowaniu. Na kibicowaniu z całego serca, bo nasza drużyna na to zasługuje. Nie psujmy tego Mundialu do końca, już dość zepsuły go nam drogie bilety, zakodowanie MŚ, niepotrzebne afery i kontuzje. Bądźmy razem z naszymi siatkarzami ponad to wszystko i skupmy się tylko na sporcie i widowisku. 

#GoPoland!

PS. Zdjęcia robione w zeszłym tygodniu 

6 komentarzy:

 1. Obyśmy spotkały się tu 22 września w lepszym nastroju...
  Nie potrzebujemy więcej słów, by zrozumieć ukrytą tu treść.
  #GoPoland

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagonka mediów i inne aspekty, które jak najbardziej przekonują do twojej wypowiedzi. Niezmiernie mi smutno, że niedługo zaczynają się MŚ.. za dużo przykrości, za dużo problemów i utrudnień. Jednak trzymam kciuki i choćby nie wiem co, to wierzę w tych chłopaków! :D
  #GoPoland

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiara najważniejsza, od tego są przecież kibice! GoPoland! ;)

   Usuń
 3. 21 września w Spodku Polska zagra o Mistrzostwo Świata - taki jest plan.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plan idealny i oby został wykonany ;)

   Usuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...