29.08.2014

CEL - STADION NARODOWY! Ostatnie godziny! :)

Czeeeść! :)
Dokładnie za 12 godzin (o 1:30) będę siedzieć w pociągu, którego zadaniem będzie zawiezienie mnie do Warszawy. 
CEL - STADION NARODOWY I OTWARCIE MISTRZOSTW ŚWIATA!

Już nie mogę się doczekać! Każdą komórką ciała wyczuwam zbliżające się święto siatkówki, to niesamowite wydarzenie, które pewnie będę wspominać przez dłuuugi czas. Każdy mecz oglądany na żywo, jest dla mnie małym świętem, do którego lubię wracać myślami. Ale teraz... ponad 60 000 kibiców, występy artystyczne, ceremonia otwarcia i co najważniejsze mecz: Polska - Serbia, inauguracja Mistrzostw Świata...


Teoretycznie jestem już spakowana, w praktyce ciągle coś jeszcze dokładam. Popołudniu jadę jeszcze na zakupy i w związku z tym wyczuwam, że mogę mieć problemy z zapięciem plecaka :D Na pewno nie wezmę ze sobą laptopa i tak nie miałabym czasu, by cokolwiek napisać. Zapraszam do śledzenia mojego Instagrama, tam postaram się wrzucać zdjęcia na bieżąco. O relację na blogu postaram się jak najszybciej, choć nie wiem jak będę funkcjonować po dwóch nieprzespanych nocach... ;)

Mistrzostwa Świata mimo tych wszystkich zamieszań istnieją w mediach i są zauważane przez społeczeństwo! Od dziś można kupować Skarb Kibica MŚ Przeglądu Sportowego. Także w innych gazetach i czasopismach można przeczytać o zbliżającym się Mundialu (np. Playboy, a w nim wywiad z... Pawłem Zagumnym :D, GIGA Sport i terminarz XXL MŚ oraz plakat z Dawidem Konarskim, LOGO i Stephane Antiga). Biedronka zadbała o kibiców i wydała specjalne koszulki i piłki na tą okazję. Na twitterze można 'kibicować z Tesco' i wygrywać zestawy kibica (ja właśnie wygrałam! ;)) 


Dzisiaj Bartek Kurek ma urodziny! Wszystkiego najlepszego! ;)


Idę dalej się niecierpliwić.
Trzymajcie się! Miłego weekendu! :)

3 komentarze:

 1. Też jestem podekscytowana MŚ :D Nie mogę się doczekać ;p
  Niestety nie będę na Narodowym, ale wszystko będę oglądać z domu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko, ja już się tak ekscytuję, że prawie usiedzieć nie mogę. Właśnie w tej chwili schną moje czerwone kibicowskie paznokcie :). Dzisiaj będzie pięknie, mam nadzieję, że wygramy!

  OdpowiedzUsuń
 3. W blogsferze jak zawsze spóźniona, ale ja też życzyłam udanego wyjazdu , tyle że przez inne media, hahaha :)
  Polska, biało-czerwoni! :)

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...