"Deszcze Niespokojne"

Barwy narodowe? Są!
Serce pełne wiary? Obecne!
Mały prowiant w postaci herbatników? Jest!

Brakuje co prawda bardziej "ludzkiej" godziny rozgrywania meczu, ale czy to jakiś problem?
Czy to jakikolwiek problem dla POLSKICH KIBICÓW? Kibiców, którzy nie tylko wypełniają hale w Polsce, ale i na całym świecie? Kibiców, którzy są ZAWSZE z Reprezentacją? Kibiców, którzy obejrzą mecz o 2 w nocy choćby następnego dnia mieli przypominać wyglądem zombie (albo odsypiać do godzin popołudniowych, by kolejnej nocy obejrzeć drugi mecz)? Czy to jakikolwiek problem dla nas? Ależ skąd!

Nie śpimy, oglądamy i kibicujemy!

#GoPoland!

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że mecze rozgrywane w środku nocy mają swój niepowtarzalny urok. Zwykle chodzę spać wcześniej i budzę się na pięć minut przed rozpoczęciem spotkania. Cisza i ciemność uderzają ze wszystkich stron. Wtedy włączam telewizor, który rozprasza zarówno mrok, jak i ciszę. I bez różnicy, jak bardzo ściszę tv, i tak ciągle wydaje mi się, że gra za głośno.

Zaczyna się.. Pierwszy gwizdek, pierwsza akcja, pierwszy set... Następnie drugi, trzeci, czasem czwarty i piąty. A za oknem coraz jaśniej...(piękne widoki, polecam w przerwach między setami śledzić to co dzieje się za oknem). Natura powoli budzi się do życia, a ja... A ja próbuję szybko pozbyć się meczowej adrenaliny i zasnąć na chociażby te 2-3 godzinki.

To... Kto wygra mecz?!

Oglądacie mecze, które transmitowane są nocami? Chodzicie przed nimi spać, czy wytrzymujecie bez snu? ;)