22.11.2011

Czas na Osakę!

Cześć! Mam trochę zaległości, ale już wszystko nadrabiam ;)

Dobry start naszych siatkarzy! Pokonaliśmy Kubę, Serbię i Argentynę, odpowiednio 3-0,3-1,3-1!

Może zacznę od II kolejki. A więc ;D W poniedziałek, ok godz. 9.00 cieszyliśmy się z wygranej z aktualnymi mistrzami Europy. Pokonaliśmy Serbię 3-1. Pierwszy set przegrany, ale w kolejnych trzech to my byliśmy górą. Mecz baaardzo emocjonujący:) Mogliśmy podziwiać świetną grę naszych środkowych, poświęcenie Kubiaka, walkę Zbyszka, determinację Ignaczaka oraz doświadczenie Winiarskiego.
MIP został Michał Kubiak

Wyniki z dnia 21.11.11
Grupa A:
Kuba – Iran 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)
Serbia – Polska 1:3 (25:21, 18:25, 19:25, 28:30)
Argentyna – Japonia 3:2 (25:22, 21:25, 11:25, 25:15, 15:12)
Grupa B:
Egipt – Włochy 0:3 (22:25, 15:25, 22:25)
Brazylia – USA 3:1 (25:17, 25:18, 16:25, 25:16)
Rosja – Chiny 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)

Trzecie spotkanie także bardzo ciekawe. Tym razem pokonaliśmy Argentynę 3-1. Tak jak w meczu z Serbią, pierwszego seta przegraliśmy, ale kolejne trzy sety należały do nas. Szczególnie dużo emocji było w końcówkach. W dzisiejszym spotkaniu, już na początku pierwszego seta za Pawła Zagumnego wszedł Łukasz Żygadło, a Michała Kubiaka zastąpił Bartosz Kurek. Obaj zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Tym razem MIP został Michał Winiarski ;)

Wyniki z dnia 22.11.11
Grupa A:
Iran – Serbia 3:2 (25:17, 18:25, 21:25, 25:21, 15:11)
Polska – Argentyna 3:1 (18:25, 25:20, 25:23, 25:22)Japonia – Kuba 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
Grupa B:
Chiny – Egipt 0:3 (20:25, 20:25, 18:25)
Włochy – Brazylia 3:2 (25:16, 20:25, 18:25, 25:21, 22:20)

Najlepszy atakujący:
1. Hernandez Ramos Fernando CUB 59.55 (skuteczność w ataku w %)