31.08.2013

Ta ostatnia sobota...

Cześć :)
W zasadzie nie powinno mnie tu być.
Powinnam bawić się teraz w Bełchatowie, na Siatkarskim Weekendzie Mocy, czyli zlocie kibiców Skry...
Jednak mnie tam nie ma, 350 km robi swoje :<
Nie będę tu jednak rozpaczać, mimo tego, że mogłabym, bo mam jeszcze jeden powód.
Koniec wakacji!
Nie wiem jak Wam, ale mi zleciały one bardzo szybko!
Chodząc do szkoły podstawowej wakacje trwały i trwały, a teraz mam wrażanie jakby trwały kilka dni.

Od poniedziałku rozpoczynam klasę maturalną, więc będzie trochę ciężko pogodzić szkołę, siatkówkę, stronę i bloga, ale jakoś dam radę. Kto jak nie ja? :D

Wczoraj odbył się pierwszy sparing z Serbami. Przegraliśmy, ale przecież to nie powód do dramatyzowania! Nie było transmisji meczu, jednak na stronie PZPS można przeczytać kilka istotnych informacji. Przez pierwsze trzy sety grał Fabian Drzyzga, co mnie ucieszyło, w czwartej partii zmienił go Łukasz Zygadło. Po jednym secie rozegrali Jakub Jarosz i Michał Kubiak, na zagrywkę za Piotrka Nowakowskiego wchodził Wojtek Włodarczyk, a Bartka Kurka zmieniał Damian Wojtaszek. Na parkiet nie wszedł tylko Andrzej Wrona.

Porażka 1:3, nie wiemy w jakim stylu, więc trudno oceniać. Ponoć zawodnicy Serbii lepiej spisywali się na zagrywce, co też pomogło im w ustawianiu skutecznych bloków. Jeśli ktoś chce przejrzeć statystyki + zobaczyć kilka zdjęć to zapraszam tu KLIK
Dziś obie reprezentacje wspólnie potrenują, a jutro zostanie rozegrany drugi oficjalny mecz towarzyski. Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej... :)

2 komentarze:

  1. Myślę, że coś więcej o formie naszych siatkarzy będzie można powiedzieć po Memoriale Wagnera, bowiem teraz po samych cyferkach trudno coś orzec. Wynik z pewnością nie cieszy, ale widać, że Anastasi rotuje składem i to jest chyba jedyny plus, że daje pograć Drzyzdze czy Boćkowi. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi wakacje zleciały bardzo szybko.. za szybko. Jeszcze kilka dni wolnych by się przydało :). To pierwszy mecz, więc nie ma co martwić się wynikiem. Gramy różnym składem, testujemy nowe ustawienia, młodzi zawodnicy dostają szansę gry. Zgadzam się z Mateuszem, dopiero po Memoriale Wagnera będzie można powiedzieć, czy nasza gra dobrze wygląda.

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...