28.04.2015

Być na bieżąco. "LiveSports.pl - wyniki na żywo" - recenzja

Znasz ten ból, gdy trwa właśnie mecz, a ty nie możesz go obejrzeć, bo spotkanie rodzinne/uczelnie/praca etc? Pod stołem/biurkiem próbujesz sprawdzić wynik meczu, tak by nikt się nie zorientował. Przeszukujesz wiele stron, ale jak na złość na żadnej z nich nie możesz znaleźć interesującego Cię meczu. Znasz to uczucie wewnętrznego rozdarcia, gdy w tym samym czasie rozgrywane jest kilka, równie ważnych dla Ciebie spotkań? Ja znam. I wiem, jak można sobie pomóc w takich sytuacjach!

W siatkówce nadszedł właśnie moment ostatecznych rozstrzygnięć w rozgrywkach krajowych. Ciężko być z&nbspwszystkim na bieżąco. W natłoku spotkań już nie pamiętasz, czy dziś miał być mecz półfinałowy w lidze rosyjskiej czy może włoskiej... O ile terminarz PlusLigi masz w małym paluszku, o tyle z innymi ligami może być już gorzej. Ale od czego jest internet? 

Przez ostatni miesiąc miałam przyjemność testowania aplikacji "LiveSports.pl - wyniki na żywo", która znacznie ułatwiła mi śledzenie wyników z siatkarskiego świata (ale nie tylko!) 

O aplikacji

"LiveSports.pl - wyniki na żywo" jest darmową aplikacją na Androida i na iOS, która daje możliwość śledzenia wyników ulubionych drużyn. W aplikacji możemy śledzić 28 dyscyplin sportowych m.in: siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa czy golfa. Możemy być na bieżąco z wszystkimi interesującymi nas ligami, w aplikacji jest ponad&nbsp3&nbsp000 rozgrywek! 
Wyniki na żywo i nie tylko

Aplikacja oprócz zmieniających się cyferek na tablicy wyników daje dużo więcej możliwości. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu mamy możliwość sprawdzenia jakie wyniki w lidze ostatnio osiągały grające ze sobą drużyny oraz jak kończyły się dotychczasowe mecze pomiędzy daną parą. Możemy prześledzić drabinkę rozgrywek i&nbspsprawdzić aktualną tabelę. 

LiveSports.pl daje możliwość oznaczenia gwiazdką interesujących nas meczów. Wszystko dzięki opcji "moje mecze", przez którą będziemy dostawać na swoje urządzenie powiadomienia o rozgrywkach i wyniku meczu. 

Dodatkowo przy każdym z meczów pojawiają się kursy bukmacherskie oraz informacje o transmisji meczu na żywo w tv i internecie. Istnieje także możliwość podzielenia się z innymi przez portale społecznościowe wynikami meczuPrzyjazny wygląd 

Aplikacja została tak zaprojektowana, że poruszanie się po niej jest bardzo proste i intuicyjne. Bez żadnych problemów szybko znajdziemy interesującą nas ligę, aktualną tabelę czy wykaz meczów na żywo, na dany dzień. Grafika jest bardzo przejrzysta i przyjemna dla oka. 

Podsumowanie

"LiveSports.pl - wyniki na żywo" to prawdziwa gratka dla każdego kibica, który lubi być na bieżąco z wynikami, z&nbspróżnych lig i dyscyplin. Przejrzysty i intuicyjny wygląd nie sprawia żadnego problemu w obsłudze programu. Aplikacja jest w pełni darmowa i w języku polskim, co także jest jej wielkim plusem. Jedyne czego mi brakuje to możliwość śledzenia mojej ulubionej drużyny. Jednak aplikacja cały czas się rozwija, możliwe, że i ta opcja zostanie wkrótce dodana.

Jeśli jeszcze nie posiadacie aplikacji LiveSports.pl na swoich smartfonach, a chcielibyście to możecie pobrać ją z&nbsptych stron: KLIKKLIKKLIK

Korzystacie z tej lub podobnych aplikacji? Czy może udaje Wam się wszystkie mecze zapamiętać? A może jesteście zwolennikami (jak ja dotychczas) tradycyjnych kalendarzy i meczowych rozpisek. I gdzie wtedy śledzicie wyniki meczów, jeśli nie macie możliwości ich oglądania 'na żywo'? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...