27.04.2015

Siatkarski poniedziałek na wesoło #4

Dzwoni budzik. Przestawiasz go raz, drugi.. Jeszcze 5 minut, obiecujesz. Po 30 minutach niechętnie wychodzisz z cieplutkiego łóżka. Spóźniony, niewyspany i zdenerwowany. Piękny początek dnia i całego tygodnia, myślisz. Poniedziałku - nie lubię Cię! 

Zły humor utrzymuje się do pierwszej kawy/rozmowy z kolegą/kostki czekolady. Czasem nawet to nie pomaga i przez cały dzień patrzysz na wszystkich spode łba.

Kibicu siatkówki, nie musi tak być! Środowisko siatkarskie znane jest z poczucia humoru, zabawnych sytuacji i szeroko pojętej życzliwości. Zaczynając od samych siatkarzy, poprzez komentatorów i ekspertów, po nas - kibiców. Razem tworzymy siatkarską rodzinę, razem też możemy miło rozpocząć poniedziałek i nowy tydzień. Zapraszam!

Dziś nieco inaczej niż zwykle, ale sytuacja jest naprawdę wyjątkowa. 
Mistrz Świata!
Najlepszy Zawodnik Mistrzostw Świata!!
Najlepszy Sportowiec Świata!!!

MARIUSZ WLAZŁY

#Złotouści

"Mariusz Wlazły coś tam się skrzywił. Ale to może taki rodzaj tańca, w którym mimika odgrywa dużą rolę." 
Ireneusz Mazur


DziennikarzGdybyś miał samochód w kwiatki co byś zrobił?
Mariusz WlazłyNa pewno miałby ciemne szyby.Mariusz Wlazły: Całe dzieciństwo marzyłem o zdalnie sterowanym samochodziku. No i wreszcie mogłem go sobie kupić. Wybrałem model do składania. Myślałem, że zmontowanie go zajmie mi tydzień. Ale tak mnie wciągnęło, że uwinąłem się w pół dnia.
Paulina Wlazły: Później przez tydzień jeździł po mieszkaniu.


"A wy znowu mnie złapaliście, jak jestem nieuczesany (...) A potem wykorzystacie to przeciwko mnie!"


Po przebudzeniu pomyśl: mieszasz w kraju Mistrzów Świata. W kraju najlepszego sportowca świata. I kochasz siatkówkę. Czy może być coś lepszego? 
Miłego tygodnia! :) 

1 komentarz:

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...