15.08.2015

100 HAPPY DAYS #7

"To przecież Twoje życie jest
Popełniaj błędy i naprawiaj je
Gdy dotkniesz dna odbijaj się
Wykorzystaj czas, drugiego już nie będziesz miał"
Myslovitz - Acidland

09.08 - 15.08


44. Niedzielne popołudnie spędziłam u babci. A w ogrodzie kwiaty, duużo kwiatów ;) 

45a i 45b. Najpierw trochę siatkówki na piasku, później bajeczny zachód słońca nad morzem.. Relację z poniedziałku możecie przeczytać tu: Debiut na piasku. Plaża Open w Gdańsku - relacja

46. Śniadanie mistrzów czyli omlet z owocami i jogurtem naturalnym.


47. Środa/czwartek spędzony z książką i lekkim przeziębieniem. Na szczęście książka bardzo wciągająca, więc na nudę nie mogłam narzekać. Tym razem był to kryminał: Erica Spindler  "Naśladowca", który śmiało mogę polecić. Więcej o książce możecie przeczytać na lubimyczytac.pl, jeśli macie swoje konto na tym portalu to zapraszajcie do znajomych KLIK ;) 

48. Ja + moja siostra + czipsy + film = idealny późny wieczór. Tym razem oglądałyśmy "Najdłuższą podróż". Film powstał na podstawie książki Nicholasa Sparksa o tym samym tytule. A jak Sparks to piękna historia, dużo miłości i łzy w oczach. (PS. I ten przystojny aktor...) 

49. POLSKA Z BRĄZEM LIGI EUROPEJSKIEJ! 
Najlepsi okazali się Słoweńcy, którzy w finale pokonali Macedończyków, a poza podium znalazła się reprezentacja Estonii. Po każdej z drużyn stojących na podium było widać dużą radość, ale chyba największą po drużynie... Macedonii. Tańce po meczu (przegranym!) były przeurocze ;)

50. Na półmetku zdjęcie "z przyszłości"związane z przeszłością. Zapowiada radosną chwilę, która dopiero nastąpi. Dziś wieczorem swój jubileusz na Polsacie przeżywać będzie zespół mojego dzieciństwa "Ich Troje". Szczerze? Już nie mogę się doczekać! Mam mnóstwo fajnych wspomnień związanych z tym zespołem. Pamiętam na przykład, jak wraz z kuzynką układałam choreografie do piosenek i później prezentowałyśmy nasze tańce przed rodziną... :D A poza tym lubię czasem posłuchać dawnych hitów, a Wy? 


"Ja, jestem panią mych snów 
Moich marzeń i lęków"1 komentarz:

  1. Świetnie się czyta posty z tej serii! Uśmiech sam pojawia się na twarzy :D

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...