11.06.2014

30 DPC #11 - REPREZENTACJA :)

Witajcie ;)
Dzisiejszy dzień minął mi bardzo szybko i bardzo przyjemnie, mam nadzieję że kolejne dni będą równie 'atrakcyjne' :) Jednak teraz już tylko zostało mi odliczanie czasu do piątkowego meczu, tym razem to my podejmiemy Włochów. Już nie mogę się doczekać!
Jakoś nie mam siły na rozpisywanie się, więc dziś będzie króciutko i już przechodzę do kolejnego dnia z wyzwaniem :)


30 day photo challenge #11 - REPREZENTACJA


"Za każdym razem jak słyszę Mazurka Dąbrowskiego, to się tak samo wzruszam. A kiedy słyszę polski hymn w wykonaniu naszych wspaniałych kibiców, to wzruszam się podwójnie. Jeżeli człowiek (siatkarz) nie kocha barw narodowych, to nie ma mowy o godziwym reprezentowaniu kraju." Daniel Pliński

Reprezentacja... W wyzwaniu, ten punkt nazywa się 'ulubiona reprezentacja', ale to chyba złe określenie. Słowo 'ulubiona' średnio tu pasuje, chodzi przede wszystkim o kraje, reprezentacje państw, którym kibicuję i nie zawsze ma to związek tylko z siatkówką. Polska.. To mój kraj, moja ojczyzna i nie wyobrażam sobie jej nie kibicować. Nawet jak nie wszystko mi się podoba (a tak było w ostatnich latach) to trzymam kciuki za naszą kadrę i z niecierpliwością czekam na kolejne mecze :)
Komu jeszcze kibicuję? Bardzo lubię siatkówkę jaką prezentują reprezentacje Brazylii i Argentyny. Podoba mi się to, z jaką szybkością chodzi tam piłka. Gra jest nie tylko efektowna, ale i efektywna. Z tego powodu te dwie reprezentacje są następne w 'kolejce', bo oczywiście najważniejsza jest Polska ;)
Lubię także reprezentacje Bułgarii i Serbii oraz Francji. Te dwie pierwsze może nie za styl gry, ale za 'to coś' oraz ciekawych zawodników. Francuska siatkówka jak wiemy ma swój styl, który także mi się podoba :)

Pozdrawiam ;)

2 komentarze:

  1. Kocham oczywiście polską reprezentację, a po niej zaraz są Włosi. Ogólnie to ja mam słabość do Włochów we wszystkich dyscyplinach :). Zawsze mocno im kibicuję, choć teraz jestem obrażona na trenera Berruto za niepowołanie Łasko...

    OdpowiedzUsuń
  2. Serce bije dla Polski! Od 2006 roku nieprzerwanie :)
    A poza tym urzekła mnie gra Argentyńczyków i Francuzów :)

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...