08.06.2014

Ignaczak i Zatorski + 30 DPC #8 - miejsce na ziemi :)

Hej ;) Humorek trochę lepszy, ładna pogoda się utrzymuje - nic tylko się cieszyć! :) Już niedługo rozpocznie się mini maraton przed tv. Najpierw dwa mecze Ligi Europejskiej z udziałem naszych reprezentacji, a potem przenosimy się na kort w Rzymie... by obejrzeć kolejny mecz siatkówki także z udziałem naszej drużyny. Pięknie! Lubię to! :)

Ostatnio trochę się mówi na temat pozycji libero w naszej drużynie. Nie są to kłótnie, ale ożywione dyskusje na temat Krzysztofa Ignaczaka i Pawła Zatorskiego. Niektórzy nie potrafią się pogodzić z tym, że teraz to Paweł jest numerem 1 w reprezentacji. Osobiście uważam, że jest to bardzo dobra decyzja, bo Zati aktualnie prezentuje wyższą formę. Zapewnia naszej reprezentacji bezpieczeństwo na przyjęciu i niezłe obrony. Fajnie, że dostał wreszcie szansę na grę w pełnym wymiarze i mam nadzieję, że w pełni to wykorzysta. Co do Krzyśka... Jest to bardzo pozytywna postać, lubiana przez większość kibiców. Rozumiem, że ciężko niektórym pogodzić się z faktem, że teraz rzadziej widują go na parkiecie, ale... taka kolej rzeczy? Przecież nie może wiecznie grać, albo grać "za zasługi". Fajnie, że Igła nadal walczy i pomaga Pawłowi. Na tym to polega, prawda? Należy się wzajemnie wspierać, motywować i brać udział w zdrowej rywalizacji. Obaj panowie się lubią, akceptują zaistniałą sytuację, więc chyba nie ma po co robić afer, czy wywoływać kłótni, prawda? :) Krzysiu także ustosunkował się do tego na swoim blogu KLIK 30 day photo challenge #8 - MIEJSCE NA ZIEMI 


"Są takie miejsca na ziemi, gdzie ból i smutek, zdaje się znikać, a oczy i serce, przepełnia radość i wola istnienia"

Ergo Arena! Uwielbiam tą halę! Czuję się tam jak w domu, mimo iż nie bywam tam często to zawsze z miłą chęcią tam wracam. Mam bardzo dużo wspaniałych wspomnień z tej hali - pierwszy mecz, pierwszy autograf, pierwsze zdjęcie... Mimo iż kilka rzeczy mnie trochę denerwuje, to cieszę się, że mamy nad morzem tą jakże piękną halę :) 

Miłej niedzieli życzę! :)

3 komentarze:

 1. Ja uważam, że trener powinien tak zrobić, żeby Krzysiek i Paweł grali po równo. Zator ma dobry sezon, ale nie uważam, że gra jakoś fenomenalnie. Jest to prawdopodobnie ostatni sezon Ignaczaka w reprezentacji, chciałabym, żeby trener dał mu godnie zakończyć tę przygodę. Dlatego uważam, że co weekend powinien grać inny libero na zmianę.
  A czy na MŚ w składzie jest dwóch libero?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam, że mają być 14. meczowe, a nie tak jak do tej pory po 12. nazwisk w składzie. Jednak chyba nadal nad tym dyskutują i jeśli wprowadzą to na MŚ, to będzie także obowiązywało w PL. Mam nadzieje, że tak się stanie :)
   Co tydzień inny libero? Może to i jakiś pomysł, ale nie wiem czy wyszedłby on na dobre drużynie. Myślę, że teraz przede wszystkim będzie trzeba budować drużynę - zgranie. Zobaczymy jaki pomysł będzie miał trener ;)

   Usuń
 2. Zati ma za sobą najlepszy sezon w swojej karierze, idealne przyjęcia, genialne obrony! Krzyśka wszyscy znamy, cenimy i bardzo lubimy. Panowie się lubią, stanowią kolektyw i będą walczyć, rywalizować, podnosić swoje umiejętności. O to chodzi! A kto będzie pierwszym? Czas pokaże i już :)

  Nie byłam jeszcze w Ergo, ale chcę to zmienić ;)
  Przepiękna hala :)

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...