30.06.2014

Zakończenie '30 day photo challenge' :)

Sukces!
Wytrwałam! :)
30 dni z fotograficzno-siatkarskim wyzwaniem za mną! 
Jak było? Bardzo przyjemnie, problem miałam tylko na samym początku. Z każdym kolejnym dniem było coraz łatwiej dodać coś od siebie i chyba weszło mi w nawyk codzienne pisanie :) Spokojnie, to nie oznacza, że będę teraz pisać każdego dnia, ale z pewnością, z dużo większą regularnością. W tak zwanym międzyczasie przyszło mi do głowy kilka pomysłów na nieco większe posty, mam nadzieję, że niedługo zostaną one zrealizowane. Zwłaszcza, że obecna pogoda jest idealna tylko do pisania i czytania książek ;)

Przyszedł czas na ostatnie wyzwanie, czyli "coś specjalnego". W zasadzie żadnego specjalnego czy wyjątkowego zdjęcia do tej pory nie udało mi się zrobić. Zdjęcia z meczów od razu pojawiają się na blogu, podobnie jak te inne, których wiele nie ma. Zdecydowanie najwięcej problemów mam z tym zadaniem ;) Dlatego postawiłam na kolaż moich zdjęć z siatkarzami. Nie zmieściły się wszystkie, ale większa część jest. Dlaczego? Myślę, że każde takie zdjęcie, a raczej okoliczności jego powstawania, jest dla każdego kibica czymś wyjątkowym, czymś bardzo ważnym, czymś "specjalnym"...Kolekcja skromna, ale mam nadzieję, że z czasem będzie rosnąć. Sama nie wiem dlaczego, ale do tej pory bardziej zależało mi bardziej na autografach, stąd zdjęć jest 5 razy mniej niż podpisów :D Na szczęście udało mi się zrobić zdjęcie z Danielem Castellanim i Janem Stokrem, na czym mi bardzo zależało.
Z wieloma zdjęciami wiążą się mniej lub bardziej ciekawe wydarzenia. O niektórych pisałam, o niektórych wiedzą nieliczni, a o jeszcze innych tylko ja :)

Przed nami lipiec, z pewnością pierwszy weekend będzie bardzo nerwowy, kolejne zresztą też... Z każdym kolejnym dniem będziemy coraz bliżej rozpoczęcia Mistrzostw Świata i meczu na Stadionie Narodowym, którego tak bardzo nie mogę się doczekać! :) Macie jakieś plany na wakacje? Czy raczej spontan? :)

5 komentarzy:

 1. ten photo challange był bardzo interesujący :)

  Wakacje krótkie, bo zaledie 5 dni nad morzem (oby była pogoda!)..a tak to praca :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;)
   Ojj, to tym bardziej życzę żeby było ładne słonko ;)

   Usuń
 2. Gratuluję wytrwałości w dodawaniu postów do tego wyzwania.
  Ja także mam o wiele mniej zdjęć i autografów, a to dlatego, że dość duży problem i ogromny stres wywołuje we mnie poproszenie o zdjęcia jakiegoś siatkarza.
  Plany na wakacje to wyjazd do Włoch, ale to dopiero pod koniec lipca, więc pierwsze 3 tyg. na spontanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;)
   Włochy... Zazdroszczę! Też chciałabym kiedyś tam pojechać :)

   Usuń
 3. Ładna kolekcja :)
  Hahah, doskonale rozumiem, bo ja zdjęć też mam jak na lekarstwo, autografów jest znacznie więcej ;)

  Cały cykl to genialny pomysł, bardzo fajnie się go śledziło :)
  Czekam na kolejne inicjatywy! (te nasze wspólne też;)) ;*

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...