04.06.2014

Ś.p Agata Mróz-Olszewska + konkurs i 30 DPC #4- atakujący :)

Cześć ;) Dzisiaj obyło się bez żadnych 'sennych rewolucji'. Wstałam jakoś przed 11? Czyli norma ;)

Chyba już kiedyś o tym pisałam, więc pewnie wiecie, że jestem jedną z Adminek Oficjalnego Fan Clubu Bartosza Kurka ;) Wraz Oficjalnym Fan Page Piotrka Nowakowskiego organizujemy konkurs. Do wygrania są zdjęcia z autografami tych dwóch panów ;) Zapraszam, szczegóły TUTAJ. Zapraszam też do lajkowania OFC na Facebooku ;) 
Zastanawiałam się też nad jakimś konkursem tutaj, ale nie wiem czy będzie ktoś chętny i na czym miałby ten konkurs polegać. Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :)

~.~

Dokładnie 6 lat temu zmarła Agata Mróz - Olszewska. Nie pamiętam Jej z gry na boisku czy zachowanie poza nim. Nie mam też żadnych wspomnień związanych z ś.p. Agatą, mimo to zostanie ona w mojej pamięci i myślę, że nie tylko mojej. 


"Staram się żyć każdym dniem, cieszyć się tym, co przynosi. Myśleć o tym, co dobre, a nie złe. Bo tak jest łatwiej. Nie przejmować się tym, co było, ani tym, co mnie jeszcze czeka. Wiadomo, że to nie jest proste. Ale nie wybiegam daleko w przyszłość, najdalej o dzień, dwa. Żyję chwilą. Dużo przeszłam i to mnie nauczyło, że nie warto wszystkiego planować. Życie i tak pisze swój własny scenariusz."30 day photo challenge #4 - ULUBIONY ATAKUJĄCY
Do tego zdjęcia mam jakiś sentyment... :)

To zdecydowanie jest najprostszy wybór z tych, które będę musiała podjąć w ramach ulubionych zawodników na danych pozycjach. Myślę ulubiony siatkarz czy atakujący myślę Mariusz Wlazły. To dla mnie oczywista oczywistość :) Wspaniały siatkarz i przede wszystkim człowiek oraz najlepszy kapitan jakiego mogłabym sobie wymarzyć dla klubu, któremu kibicuję ;) Jeśli chodzi o innych atakujących, których lubię jakoś bardziej od pozostałych to raczej nie ma tu tłumów. Pozytywnie jestem nastawiona do takich graczy jak Sokołow, Vissotto, Štokr, a od niedawna także Bociek i Vettori :) A Wy którego z atakujących najbardziej lubicie? :) 

Pozdrawiam i raz jeszcze zapraszam na OFC Bartosza Kurka i do wzięcia udziału w konkursie :)

4 komentarze:

 1. Ja za to doskonale ją pamiętam. Oczywiście bardzo specyficzna siatkarka, zawsze grała w pełni skupiona, ale była także miła i widać było, że to co robi na boisku sprawia jej ogromną przyjemność. Wielka sercem! Niech spoczywa w pokoju [*]

  Bociek i Wlazły z polskich atakujących? mmm.. witaj w klubie! to także moim nr. 1! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie pamiętam za dobrze Agaty, jakieś urywki z gry, z meczy, ale w moim kibicowskim sercu pozostanie na zawsze. Dzięki niej wszyscy stajemy się lepszymi ludźmi. Niech spoczywa w pokoju [*]

  Mariusz, Mariusz, Mariusz najlepszy!
  Nie ma drugiego takiego atakującego, kapitana, człowieka.
  Mistrz, mentor, idol, ja się mogę w samych superlatywach o nim wypowiadać, a Ty już coś o tym wiesz, więc żeby już nie przedłużać, to kończę moją chaotyczną wypowiedź, o ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętna na przyszły konkurs u ciebie, tylko nie za trudny :).
  Pani Agaty też nie pamiętam, ale zawsze smutno mi się robi i szanuję osoby, które już odeszły z naszego siatkarskiego świata.
  A ulubiony atakujący-Michał Łasko :)

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...