16.06.2014

Polska - Italia 3:1!! + pierwszy mecz :)

Polska - Włochy 3:1
Co tu napisać o takim meczu? :) 
Trener zdecydował się na małe zmiany w wyjściowej szóstce w porównaniu z piątkowym zestawieniem. Od początku postawił na Buszka i Mikę, w kwadracie mecz spędzili Winiarski i Kurek, który wchodził na zdaniowe zmiany na zagrywkę. I był to strzał w 10! Para przyjmujących wraz z Pawłem Zatorskim zapewnili naszemu zespołowi świetne przyjęcie, które dało komfort gry Fabianowi. W piątkowym meczu nasz atak trzymał Mariusz Wlazły. Wczoraj zanotował nieco słabsze spotkanie, ale nie przeszkodziło to naszej drużynie w wygraniu tego meczu. Tym razem atak ciągnął Mateusz Mika, który zdobył 21 punktów. 
Fot. www.fivb.org

Świetny mecz rozegrali także nasi środkowi - Andrzej Wrona i Karol Kłos. I wcale nie chodzi o atak, w którym grali poprawnie, ale wyróżniali się w innych elementach. Znacząco utrudnili przeciwnikowi przyjęcie swoim flotem (Andrzej 4 punkty bezpośrednio z zagrywki) oraz świetnie spisywali się w bloku (Karol Kłos 6 punktowych bloków) :)
 Było sporo emocji, ładnej siatkówki, niezwykli kibice i co najważniejsze - zwycięstwo i 3 punkty w tabeli, gdzie obecnie zajmujemy drugie miejsce. Teraz nasi siatkarze udadzą się do Krakowa, gdzie w nowej hali podejmą Brazylijczyków :) 
Fot. www.fivb.org

30 day photo challenge #16 - PIERWSZY MECZ


Pierwszy mecz siatkówki - Lotos Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn Koźle (28.01.12)

Pierwszy mecz reprezentacyjny - Niemcy - Argentyna i Polska - Iran (21.07.12)

Pierwszy mecz Skry - Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów (01.12.13)
 

Niedawno posiłkowałam się cykle 'My, Kibice' i teraz także to zrobię ;) Miałam zamiar napisać o tych meczach raz jeszcze, ale tak jak już informowałam, mam zepsuty komputer i nie bardzo mam jak.. Tak więc zapraszam raz jeszcze TUTAJ :)


 Bez wątpienia pierwszy mecz to ważne wydarzenie i nieco stresujące ;) Pierwszy mecz ligowy, reprezentacyjny i Skry to są chyba jedne z tych, które najbardziej utkwiły mi w pamięci. Z każdym związane są jakieś wspomnienia, do których lubię wracać :) 
A jakie były wasze pierwsze mecze, na których byliście? 

Pozdrawiam :)

2 komentarze:

 1. W Łodzi było MAGICZNIE, POLSKA, BIAŁO-CZERWONI! ♥

  Mój pierwszy mecz to Liga Mistrzów i Skra - Zenit Kazań.
  A pierwszy mecz reprezentacyjny był wczoraj, Polska - Włochy :)
  Takich chwil się nie zapomina, coś pięknego! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny mecz w Łodzi. Kibice nie zawiedli: było głośno, "gorąco", biało-czerwono. Kibice zdecydowanie dawali taką przewagę mentalną naszym zawodnikom. A 4 set to był już kosmos :) w naszym wykonaniu, a to co Wrona wyprawiał na zagrywce, bajka! Oby więcej takich fajnych meczów.

  OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...