22.06.2014

Szafa - moje koszulkowe perełki :)

(Post zaplanowany, gdy Wy go czytacie ja pewnie odliczam ostatnie godziny i minuty do meczu, nie mogąc się już doczekać ;))

30 day photo challenge - #22-MOJA SZAFA

Nigdy nie ukrywałam, że nie lubię zakupów więc i ogromną garderobą pochwalić się nie mogę (i porządkiem w niej, też nie...:D). Za to mam w swojej szafie kilka perełek, których za nic w świecie bym nie oddała ;) Pilnuje ich nie kto inny, a sam Michał Bąkiewicz! (jak widać na załączonym obrazku ;)) A teraz czas na przedstawienie moich skarbów ;)
 

Na tym zdjęciu przedstawione są koszulki, które otrzymałam z różnych okazji :) 
1. Oryginalna koszulka Pawła Zatorskiego, którą wygrałam w konkursie u Michała Bąkiewicza :)
2. Treningowa koszulka Andrzeja Wrony z urodzinowymi życzeniami, którą dostałam na 17. urodziny ;)
3. Koszulka treningowa AZSu Częstochowa, która należała do Adriana Stańczaka :)
4. Koszulka z autografami ówczesnych Mistrzyń Polski - siatkarek Atomu Trefla Sopot (sezon 2011/2012)A tu mamy koszulki okazjonalne, repliki :)
1. Koszulka kupiona rok temu, a właściwie to otrzymałam ją z okazji Dnia Dziecka - koszulka z "10" i nazwiskiem "Wlazły" z ok. 2008 roku, na której bardzo mi zależało :)
2. Pierwsza reprezentacyjna koszulka, zakupiona przed moim pierwszym meczem naszej reprezentacji (Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - Zielona Góra 2012) - oczywiście z nazwiskiem "Wlazły" i numerem "10". Ona będzie mi towarzyszyć w Bydgoszczy :)
3. Koszulka PGE Skry Bełchatów, zdecydowanie najczęściej używana, co zresztą widać po jej stanie (niekoniecznie na tym zdjęciu). Wiele w niej przeszłam, sporo łez wsiąknęła...
4. Koszulka kupiona podczas ostatnich Mistrzostw Europy, towarzyszyła mi przez cały miniony rok szkolny na lekcjach w-f :)

1 komentarz:

  1. Wspaniały zbiór, jest się czym pochwalić! Ja mam jedynie w domu nie tu w Poznaniu, koszulkę którą dostałam prawdopodobnie 5 lat temu. Replika (ale taka max replika xd) ale z Moim imieniem i ulubioną liczbą 28 :P haah

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...